unimusikunddarstellendekunst-wien-aussen-440×263-01-97

Відень незаперечно є музичною столицею світу. Саме тому він приваблює таку кількість молодих музикантів, котрі хочуть тут навчатися.
Перше місце за популярністю займає Університет музики і виконавського мистецтва (Universität für Musik und darstellende Kunst). У ньому навчається близько 3200 студентів, при цьому 40% учнів – іноземці. Факультети пропонуються найрізноманітніші – від звичних нам фортепіанного, теоретичного, композиторського, струнного тощо, до «Налаштування музичних інструментів» або «Церковної музики».
Система навчання – це так звана диплом-програма. Тобто після закінчення музичної школи абітурієнт складає вступні іспити і проходить програму «Диплом», яка триває від 10 до 12 семестрів (бакалаврат і магістратура). Паралельно студентам і всім охочим пропонуються додаткові, факультативні курси.
Для особливо обдарованих дітей, які ще не мають права вчиться в університеті, організовано безкоштовне підготовче відділення.

mrs-eingang
Університет музики пропонує річну міжнародну програму з майстер-класами. Це хороший шанс оцінити свої можливості й подивитися на загальну картину музичної освіти в Європі.
Консерваторії Відня – це приватні музичні заклади. Окрім класичних предметів, у них можна вивчати джазову музику, музичний театр, мюзикл тощо.
Позитивно, що вимагається високого рівня німецької мови, зазвичай сертифіката B1 достатньо (це не стосується відділень вокалу й акторської майстерності).