jazz-kulisa2024

26 січня вперше у 2024-му популярний творчий проєкт «Jazz-Куліса» зібрав любителів джазу в Чернігівському обласному філармонійному центрі

Музиканти бенду «BissQuit» Володимир Балаба (труба, флюгельгорн), Олександр Годун (труба, флюгельгорн), Микита Гірня (саксофон, кларнет), Олег Богуш (клавішні, керівник колективу), Сергій Галамага (гітара), Данило Корінь (барабани), а також вокалістка Ольга Перепелиця представили нову концертну програму, що органічно поєднала твори відомих сучасних джазових композиторів і виконавців. Прозвучали, зокрема, «Calls» Роберта Гласпера, «Simone» Ванеси Рубін, «Blackbird» Джона Леннона і Пола Маккартні в обробці гурту «Wayne Taker and The Bad Motha’s», «No Love Dying» Грегорі Портера.

«Кожна “Jazz-Куліса” – це інша програма, де твори об’єднані певною мистецькою ідеєю, – підкреслюють учасники “BissQuit”. – Проєкт є цікавим творчим експериментом і для нас, і для публіки: емоції, закладені в сучасній джазовій музиці, знаходять живий відгук аудиторії. А це завжди спонукає до творчого пошуку».

Слухачі, як звично для «Jazz-Куліси», розташовувалися в одному творчому просторі з виконавцями. Джазовий настрій цього вечора разом із бендом «BissQuit» створювали Сергій Сорокін і Данило Медик (звук), Олександр Єрмаков (світло), Віталій Борисенко (відеографіка).

Автор проєкту «Jazz-Куліса» – кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм