YUNA запускає онлайн-конкурс для молодих виконавців

189

Національна музична премія YUNA вже протягом 9-ти років підтримує перспективних артистів, які тільки розпочинають шлях у музиці. Так, саме премією YUNA вперше за творчу кар’єру були відмічені MONATIK, alyona alyona, Alina Pash, ONUKA та багато інших музикантів, яких сьогодні слухають мільйони. Оргкомітет YUNA розширює рамки та оголошує про новий музичний онлайн-конкурс YUNA Junior, покликаний підтримати виконавців-аматорів на початку їхнього музичного шляху.

Конкурсанти віком від 15 до 19 років включно протягом 11 тижнів змагатимуться одразу за два призи – можливість виступити на черговій церемонії YUNA та безкоштовно записати авторський сингл.

Онлайн-конкурс проводитиметься відкрито на офіційних сторінках YUNA Junior у Facebook та Instagram, де щотижня, згідно із заявленим графіком, публікуватимуться конкурсні відео учасників. Щотижня – по 5 виконавців. Упродовж 10 тижнів визначатимуться фаворити, після чого відбудеться фінал та оголошені переможці.

Оцінюватиме виконавців професійне журі, а також користувачі у соцмережах. Останні зможуть підтримати свого фаворита, просто поставивши лайк посту.

До складу журі YUNA Junior увійшло 10 експертів. Це представники радіоіндустрії – Віталій Дроздов та Анна Свірідова, музичних телепроєктів – Роман Муха та Ігор Кондратюк, музичні журналісти – Олексій Бондаренко та Микола Миліневський, представник квиткового оператора Дмитро Чінь і три члени оргкомітету YUNA – Павло Шилько, Серж Гагарін та Ігор Панасов.

Деталі регламенту онлайн-конкурсу, правила проведення та порядок визначення переможця можна знайти на офіційному сайті YUNA: https://yuna.ua/post/yuna-junior-regulars.

«Ідея YUNA Junior народилася наприкінці минулого року, – розповів Павло Шилько, співзасновник і генпродюсер премії. – Ми планували його розпочати у травні, після церемонії YUNA-2020, яка мала відбутися 24 березня. Але карантин змінив наші плани, і ми вирішили, що період, коли практично всі підлітки проводять час виключно вдома, – це найкращий момент для старту конкурсу. Ми хочемо відкрити за допомогою YUNA Junior майбутню зірку української сцени й допомогти хлопцям дівчатам знайти нові сенси та творчі цілі під час карантину».

Сторінка YUNA Junior у Facebook: https://www.facebook.com/yuna.contest

Сторінка YUNA Junior в Instagram: https://www.instagram.com/yuna_juniorua/

Нагадаємо, церемонія YUNA-2020 відбудеться 26 травня у київському Палаці «Україна». На шоу виступлять MONATIK, MARUV, MELOVIN, Артем Пивоваров, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Alina Pash & KRUTЬ та інші виконавці, а ведучим стане Володимир Остапчук.

За інформацією прес-релізу