org-zal-lviv

22 та 23 червня о 19:00 у Львівському органному залі звучатимуть два концерти німецького віртуоза Якобуса Ґладзіви

Уже втретє за час повномасштабної війни в Україні органіст приїздить до Львова, щоби підтримати українців і подарувати свою інтерпретацію творів світових та українських композиторів.

Музикант вивчав оркестрове дириґування і церковну музику в Дрездені й Ляйпціґу. З 2020 року працює церковним музикантом у Берліні. Регулярно дає концерти в Німеччині та за кордоном. Але є країна, з якою музиканта повʼязує не лише музика. Дружина Якобуса Ґладзіви – українка, і саме завдяки їй музикант став більше цікавитись українською культурою.

Щодо причини приїздів до України, Якобус говорить так: «Люди спраглі культури та концертів. Тому я почуваюся тут потрібним. Молода публіка, молода країна – я хочу висловити захоплення та підтримку під час війни».

До програм концертів, із якими Якобус приїжджає до України, він завжди додає твори українських композиторів, щоразу різних. Нині віртуоз із Німеччини виконає три прелюдії Сергія Леонтьєва. Також у програмі звучатимуть хорали Баха, симфонія Відора, Соната Мендельсона й фуги Дюпре. Отже, запрошуємо на концерт «Німецький віртуоз Якобус Ґладзіва».

У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу