Анандіта Басу виступить у Києві

27
Share Button

24 червня у Київському будинку архітектора, що по вулиці Бориса Грінченка, 7, відбудеться концерт відомої виконавиці суфійських кавалі та традиційної індійської музики Анандіти Басу (Індія–Колумбія)

Анандіта Басу – перлина східного мистецтва, як і багато відомих індійських музикантів, розпочала навчатися у дуже ранньому віці – з 4-х років. Про різні види індійського мистецтва дізнавалася від матері (однієї із найкращих виконавиць індійського традиційного співу) та відомих виконавців танцювальної музики, знавців перкусії і танцю.

На батьківщині, в Індії, отримала ряд музичних нагород, а також престижні музичні ступені “Сангі Вішарад” і “Сангі Прабакар”. Живучи в Колумбії, заснувала благодійний фонд “Калакендар”, що популяризує індійське мистецтво. Завдяки цьому фонду студенти вчаться виконувати індійську музику на різних інструментах, зокрема на традиційних ударних табла і долок, опановують різні музичні стилі, такі як кавалі та бхаджані, а також різноманітні техніки вокалу.

Творчість Анандіти сповнена не так музичного, як духовного досвіду, якого вона набуває в унікальній практиці Сахаджа Йоги вже понад 10 років.

Анандіта побувала з концертами у понад 30-ти країнах світу. Її гастролі з успіхом проходили в Канаді, Іспанії, Італії, Колумбії, Бразилії, Перу, Болівії, Франції, Швейцарії, Австрії, Німеччині, Польщі, Румунії, Чехії, Хорватії, Словенії, Болгарії, Росії, Південній Африці та Фінляндії.

У концерті беруть участь українські музиканти Сергій Пучков (табла, перкусія), Валерія Марченко (гармоніка), Олена Сірик (дхолак).

Тож на слухачів чекає вельми цікава екзотична імпреза!

Початок о 19 годині.

За матеріалами прес-релізу

Share Button