Благодійний концерт Армена Антоняна

43
Share Button

Відомий іспанський музикант вірменського походження дасть концерт на підтримку українських військових, поранених в АТО. Імпреза відбудеться 26 березня у Національному академічному українському драматичному театрі імені Івана Франка

Київський концерт ознаменовано співпрацею з Першим добровольчим медичним шпиталем імені Миколи Пирогова (ПДМШ). Вхід вільний, місця визначаються за запрошеннями. Організатори сподіваються зібрати до 250 тис.грн. для придбання реанімобіля та обладнання для нього. Наприкінці концерту відбудеться благодійний аукціон, на якому буде виставлено лише один лот – авторська копія знаменитої ікони «Покрова Майдану» роботи Левка Скопа для каплиці на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Antonyan_KyivЦей концерт – не перша акція Армена Антоняна на підтримку українців. Завдяки йому в Мадриді у вересні 2014 відбулася виставка-продаж картин українських художників на підтримку Рівненського військового госпіталю. Вже цього року у Львові 20 березня у залі імені Станіслава Людкевича Львівської філармонії відбувся перший благодійний концерт музиканта. Кошти, зібрані під час концерту було передано трьом пораненим з військового госпіталю – Ігорю Романчукевичу, В’ячеславу Кравченку і Сергію Песменському. Значну частину коштів було зібрано в антракті під час благодійного аукціону та виставки-продажу «ікон на гонті» Левка Скопа. Іще один благодійний концерт пройшов 23 березня у Рівному.

У київському концерті окрім знаменитого віолончеліста та його концертмейстера, іспанця Едуарда Фріас Ціріса, візьмуть участь солістка Львівської обласної філармонії Наталія Дитюк (сопрано) та Муніципальний камерний хор «Київ». У програмі – твори Генделя, Баха, Вівальді, Каччіні, Сен-Санса, Фалья, Вілла-Лобоса, Гранадоса, П’яццолли, Сильвестрова, Скорика, Антоняна.

Початок – о 19:00

За матеріалами прес-релізу

Share Button