TheHardkiss-klip

Це історія про зраду і вивільнення

Начерки пісні Юлія Саніна написала ще в 15 років, вони пролежали до самого її знайомства з Валом Бебком. Разом вони дописали пісню, щоправда, без тексту, та назвали її «Доберман» – на честь однойменного фільму. Через сім років музиканти повернулися до цієї роботи і створили україномовний текст. «Не знаю звідки у мене в голові виникли кораблі, але мене давно непокоїла думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, й виникло місто, що потопає, і спалені кораблі – символ утраченої надії», – розповідає Юлія Саніна.

«Наш прапор – образ розбитого серця, болю від зради коханої людини, – продовжує розповідь фронтвумен гурту. – Щоби звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Скривджені та розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але символіка одна – корабель, який палає».

Режисером кліпу «Кораблі» став гітарист і креативний продюсер The Hardkiss Вал Бебко: «Із Києва до Чорноморська ми їхали з розумінням того, що на місцевому судноремонтному заводі нас і близько не підпустять до кораблів. Але, коли познайомилися з директором ІСРЗ Михайлом Дудніковим, а начальник безпеки видав каски, ми зрозуміли, що на нас чекає захоплива пригода. Майже на всі наші божевільні творчі ідеї керівництво заводу відповідало “так”. Ми спускалися у док, знімали на капітанських місточках і навіть у трюмі корабля, де на кілька годин призупиняли роботу. Нереальна локація, красиві кораблі й палаючі прапори у фіналі».

Дивіться кліп «Кораблі»: https://youtu.be/eIx_W9BDKpA

Гурт The Hardkiss висловлює подяку команді ІСРЗ і особисто її директору Михайлу Дуднікову за сприяння у проведенні зйомок.

За матеріалами прес-релізу

Фото Юлії ЛИСЕНКО