hmary_kalush

Після спільної колаборації зі співачкою Jerry Heil у травні, гурт KALUSH вирішив порадувати шанувальників новою роботою. Цього разу гурт заспівав із Leo Mantis трек «Хмари»

Лідер гурту KALUSH Олег Псюк: «В Україні дуже багато талановитих співаків, один із них – Leo Mantis. Ми подумали, а чому б нам не заспівати разом. Що з цього вийшло, ви можете зараз почути. Маємо надію, що наша колаборація вам сподобається».

Leo Mantis додав: «Це було надзвичайно вражаюче художнє партнерство. Мені давно було цікаво попрацювати з KALUSH, і я радий, що нам це вдалося. Ми миттєво знайшли спільну мову та створили наші “Хмари”».

KALUSH наближаються до слухачів з новим звучанням, синтезуючи свій фірмовий стиль з унікальною музикою Leo Mantis. «Хмари» – це захоплююча композиція, яка пропонує поєднання драйву, мелодійності та репу.

ДОВІДКА:

Гурт KALUSH було засновано 2019 року, коли тоді ще майбутній соліст Олег Псюк, «кинув клич» у соцмережах, написавши, що хоче створити реп-гурт. Постійно діючий склад KALUSH наразі – це сам засновник і лідер гурту Олег Псюк та МС КИЛИММЕН.

KALUSH відзначився співпрацею із такими артистами, як alyona alyona, YARMAK, Христина Соловій, Skofka, Jerry Heil, Океан Ельзи, Станіславська, Діма Варварук, vlada, PANINI, Gedz, Skip, Tember Blanche.

Leo Mantis вперше почули, коли він багато років тому записав аматорське відео, на якому виконує пісню у своїй кімнаті гуртожитку. Відтоді він продовжив досліджувати глибини власної музичної творчості й завжди хотів поділитися любов’ю до музики зі світом. Леo – особа проста, але загадкова.

За інформацією пресрелізу