ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль арфового мистецтва імені Вікторії Полтарєвої

45
Share Button

28–30 травня у Львові проходитиме ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль арфового мистецтва імені Вікторії Полтарєвої «Арфами, арфами золотим… йде весна».

Взяті за епіграф до змагання рядки поезії Павла Тичини виявляють його ідею, яка полягає у розвитку й поширенні арфового мистецтва в Україні. Саме з цією метою взяти участь у конкурсі-фестивалі запрошуються виконавці усіх вікових категорій. Якщо нижня вікова межа учасників турніру визначається 5–6 роками, то верхня – відкрита: у найстаршій групі змагатимуться арфісти від 20 років і вище. Таким чином конкурс-фестиваль охоплює чи не усі рівні та сфери арфового мистецтва, у ньому можуть брати участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів, студій педагогічної практики, а також студенти вишів і концертні виконавці.

Окрім солістів взяти участь у конкурсі можуть також ансамблі з арфою у складі.

Організаторами і співзасновниками ІІ конкурсу-фестивалю є Громадська організація «Мистецька ліга», Міністерство культури України, Асоціація арфістів України (Національна всеукраїнська музична спілка), Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка і Львівська спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької.

Офіційний спонсор змагання – італійська компанія Salvi Harps, яка виробляє інструменти з 1954 року в діапазоні від концертних педальних до реверсних кельтських і студентських арф.

До складу журі запрошено провідних митців України, арфістів з-за кордону, серед яких народна артистка України Наталія Ізмайлова (голова журі), Аліна Бжежинська-Лазоркіна (Великобританія), Зоряна Бабюк (Німеччина), Ханна Мюлерова-Юзова (Чехія), Наталія Горбунова (Угорщина).

Строк подачі заявок – до 1 квітня 2016 року на адресу humenv@bigmir.net.

Зразок заявки та детальні умови участі у конкурсі-фестивалі розміщено на сайті http://kyiv.harp.dp.ua

Share Button