Ковчег «Україна»: десять століть української музики в одному концерті

48
Share Button

За підтримки Українського культурного фонду в Україні стартує унікальний проєкт, що поєднає традиційну і класичну музику, мультимедійні інсталяції і кінопродакшн, видання артбуку та інтерактивну гру

Цей концерт 24 жовтня стане сучасною музичною візитівкою України. Найкращі шедеври національної музичної спадщини – архаїчні колядки і давні духовні наспіви, знаменний розспів Києво-Печерської лаври і шедеври українського бароко, музика класиків – Лисенка, Лятошинського, Барвінського та сучасників – Скорика, Сильвестрова, Станковича під керівництвом Оксани Линів за участі найкращих українських етногуртів – «Даха Браха», «Хорея Козацька», «Курбаси», Уляни Горбачевської, Молодіжного симфонічного оркестру України, чоловічого хору «Дударик», Київського дівочого хору КССМШ імені Миколи Лисенка. Особливий гість концерту – 85-річна співачка з Полісся Домініка Чекун.

Концерт-колаж Ковчег «Україна» має перезавантажити музичні архіви і зробити їх цікавими сучасному слухачеві. Це концерт-хрестоматія, що відкриє українцям і світові непізнану і відому лише вузькому колу спеціалістів колосальну музичну спадщину України.

Головні ідеї проєкту, реалізовані через сучасні мистецькі форми з використанням новітніх технологій, сприятимуть формуванню нового українського слухача, що вміє цінувати традиційну спадщину і відкритий до музичних експериментів. А це, у свою чергу, формуватиме колективну свідомість нації на основі української культурної ідентичності.

Ініціаторами проєкту є зірка світової класичної сцени, диригентка Оксана Линів і культурна менеджерка, письменниця Ярина Винницька.

Офіційна сторінка Ковчег «Україна» у Facebook: https://www.facebook.com/Kovceh.Ukraina/?ref=page_internal

Подія «Ковчег “Україна”: музика»: https://www.facebook.com/events/349357139801252

За інформацією пресрелізу

Share Button