Квартет Лабіринт: Енергія звуку з першої ноти

33
Share Button

29 листопада у Київському Будинку актора виступить квартет народних інструментів «Лабіринт». У програмі «Енергія звуку з першої ноти» – твори найрізноманітніших стилів та жанрів, від славнозвісного циклу Антоніо Вівальді «Чотири пори року» до танго Астора П’яццолли та саундртеку до фільму «Пірати Карибського моря»

Популярну класику та кіно-хіти нині не виконують лише ліниві, оскільки цей репертуар завжди гарантує касові збори. Однак Вівальді на народних інструментах – це не зовсім звичний хід.

Назва нової програми «Лабіринта» нагадує дещо пафосний рекламний слоган. Але, доки не побачиш музикантів на власні очі і не почуєш їх гру, важко повірити, що чотири народні інструменти – дві домри, баян і величезна балалайка-контрабас – здатні продукувати настільки енергетично потужне і багате нюансами звучання, схоже на оркестрове. Учасники квартету – Євгеній Діденко, Андрій Кузь, Євгеній Грибан та Сергій Нефедов – справжні профі та ентузіасти своїх інструментів, переконані в тому, що на народних інструментах можна зіграти практично будь-яку музику: справа лише у якісному аранжуванні та виконавській майстерності (якої їм, до речі, не займати). Соковито-своєрідне звучання «Лабіринта» вже встигли оцінити слухачі не лише в Україні, а й за кордоном. Наприклад, торік трек наших музикантів узяла для свого виступу на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики спортсменка із Азербайджану. А напередодні довгої і холодної зими запальні народники запрошують на «підзарядку» київську публіку.

Квитки – на https://bilet.privatbank.ua/concerts/?event_id=60051#concert/event

Юлія Пальцевич

Share Button