Kvartet

28 січня Національна оперета України запрошує на прем’єру вистави «Квартет» режисера Олександра Білозуба

Постановка «Квартет» (за п’єсою англійського письменника і драматурга Рональда Харвуда) – це унікальна можливість для глядача побачити, як насправді проходить життя акторів за лаштунками. Адже в світлі софітів і слави, гучних оплесків і частої зміни образів, ми не усвідомлюємо, які випробування насправді трапляються на їхньому шляху.

Звичайно, ключову роль відіграє любов, котра проявляється в тому, що кожен з артистів, попри всі труднощі, підтримує іншого. Бо лише їм одним відомо, що коїться на сцені та за кулісами.

Дія відбувається в пансіонаті, де живуть колишні артисти оперної сцени. Святковий концерт, який проходить щороку 10 жовтня, у день народження Джузеппе Верді, цього разу має принести дохід, конче потрібний, аби уникнути закриття закладу. Одна з інтриг вистави – оперна діва, співачка Джин, яка славиться складним характером і колись була заміжня за одним із мешканців пансіонату Реджинальдом, категорично відмовляється брати участь у заході. Однак вистава все ж таки відбувається…

«“Квартет” – це роздуми про сьогоднішнє і майбутнє. Кожен із героїв відкриє свої таємниці долі. Так, їм не пощастило в житті, але вони і надалі вірять e краще та підтримують один одного, що так цінно та важливо в наш час. Це вистава про любов!», – зазначає режисер-постановник Олександр Білозуб.

Режисер-постановник, художник-постановник, художник костюмів – народний артист України Олександр Білозуб. Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Ділявер Осман. Переклад Яни Іваницької.

Актори: Сісілія Робсон – народна артистка України Ірина Лапіна; Реджинальд Пейджет – народний артист України Сергій Бондаренко; Вільфред Бонд – народний артист України Микола Бутковський; Джин Хортон – народна артистка України Валентина Донченко-Бутковська.

За інформацією пресрелізу