legendy-shvetsiyi

До України приїздить її давній друг, шведський дириґент Денієл Ганссон, щоб подарувати концерт підтримки усім, хто її потребує. Під його батутою гратиме Симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії. Звучатиме музика шведських композиторів. На гостей Львівського органнного залу чекає вечір справжніх легенд!

29 січня о 19:00, неділя. Симфонічний концерт «Легенди Швеції». Три твори. Три різні казкові, а часом і міфічні сюжети чарівної далекої країни. У програмі – музика Курта Аттерберга, Хуго Альфвена та Гуннара де Фрумері.

Композитор Курт Аттерберг свою «Верламську рапсодію» присвятив найвідомішій письменниці Швеції Сельмі Лагерлеф. «Шведська рапсодія» Хуго Альфвена – це ніби музичні уявлення маленької пастушки про казкових створінь, тролів і життя у горах. А «Симфонічні варіації» Гуннара де Фрумері присвячені ще одній істоті зі шведського фольклору – водянику Некену, який грою на скрипці може заманити людину в річку й потопити.

«Я давно мріяв про таку програму з музикою шведських легенд і казок. Думаю, що в Україні є багато фольклорних історій, які дуже схожі з нашими, ця спільна традиція єднає нас», – каже дириґент Денієл Ганссон про програму концерту.

Дириґент Денієл Ганссон – музичний директор Університету Мальме і художній керівник оркестру, хору та ансамблю SYD університету Мальме. Шанований і затребуваний педагог, є запрошеним професором дириґування у Львівській музичній академії. Окрім проведення низки курсів і семінарів, він постійно працює над тим, щоб зробити музичну освіту максимально інклюзивною для всіх вікових груп.

Цього разу Денієл також проведе майстер-клас для Львівського муніципального хору «Гомін», який нещодавно приєднали до Органного залу. Як головний гостьовий дириґент Ганссон планує адаптувати модель чоловічого хору до новітніх європейських технологій.

Музичним творцем вечора стане оркестр Луганської обласної філармонії, що з початку повномасштабного вторгнення була релокована до Львова і знайшла прихисток у Львівському органному залі. Музиканти вже добре відомі й шановані у колах львівської публіки, не раз дарували чудову симфонічну та камерну музику. Цей концерт – не виняток.

«Я чув багато хорошого про цих музикантів. Це оркестр героїв!» – говорить дириґент про виконавців

Не пропустіть «легендарну» і точно ексклюзивну подію від Львівського органного залу за участі шведського дириґента Денієла Ганссона та симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії!

За інформацією пресрелізу