odeskyi-dvoryk

У День сміху 1 квітня на численні прохання глядачів «Ліричні та веселі історії одеського дворика» знову звучали на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм

«Це оновлена версія мюзиклу, – каже режисер-постановник концерту, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Дмитро Обєдніков. – Тут є легендарні одеські пісні, легендарний одеський гумор. І легендарні одеські персонажі – тьотя Роза, Сонечка, Циля…»

Музична вистава за сценарієм Світлани Бунзяк – історія про те, як голлівудський сценарист Девід потрапляє в атмосферу старої Одеси, її двору, де керує та сама неспинна тьотя Роза. І в Одесі – такій, якою її бачить Девід, – лунає музика. Вона багатонаціональна, різнобарвна, але завжди яскрава, як сама Одеса. Єврейські пісні тут звучать разом з українськими, а грузинські танці співіснують із шансоном і радянськими шлягерами.

У постановці взяли участь заслужені артисти України Володимир Гришин і Сергій Сулімовський, лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів Ольга Печко, Інна Василенко, Марина Коваленко, Марина Маккей, Світлана Примак, Макс Пузан, В’ячеслав Мацвійко, Анна та Дар’я Міхневич, Яна Корольова, Катерина Іващенко, Олександр Лузан, Театр танцю «Екватор» на чолі з Віктором Войниковим. Учасниками вистави стали і глядачі, адже місцем дійства була не тільки сцена, а й глядачева зала.

Артистам вдалося відтворити дух «перлини біля моря», побудований на веселій мудрості її жителів. «Наша мета – подарувати глядачам вибухові емоції, – зазначив Дмитро Обєдніков. – Цей позитив навесні потрібен кожному».

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм