Ліза Батіашвілі, Франсуа Лельо та «INSO-Львів»

36
Share Button

Завтра, 27 лютого у супроводі камерного оркестру «INSO-Львів» у Львівські обласній філармонії виступатиме подружжя Батіашвілі-Лельо.

Володарку відзнаки «Інструменталіст року 2015» за версією авторитетного та найстаршого музичного видання Америки «Musical America» відому німецьку скрипальку грузинського походження Лізу Батіашвілі український слухач пам’ятає за виступом у Києві 24 серпня на Майдані Незалежності. Тоді в рамках святкування Дня незалежності вона виконала скрипкові мініатюру «Реквієм для України» грузинського композитора Ігоря Лободи.

Цього разу Ліза Батіашвілі виступатиме разом із чоловіком відомим гобоїстом і диригентом Франсуа Лельо. Подружжя представить програму до якої увійшли шедеври класичної музики, яка за словами самої скрипальки «дозволяє відчути все набагато ближче, пізнати все набагато чіткіше, надати життю нових барв, особливо у місцях, де є конфлікти, де нестабільна ситуація».

У концерті прозвучать:

Доменіко Чімароза. Концерт для гобоя з оркестром До мажор,
Фелікс Мендельсон. Симфонія №4 «Італійська», ор. 90,
Антонін Дворжак. Концерт для скрипки з оркестром ля мінор, ор. 53

Окрім суто мистецької, імпреза має ще й доброчинну мету – кошти від продажу квитків підуть на купівлю бас-кларнета для оркестру «INSO-Львів».

Отож, приходьте. Початок о 18:00.

Share Button