Duo Sonoro: музика для двох

125
Share Button

26 лютого Duo Sonoro у складі Андрія Павлова (скрипка) та Валерії Шульги (фортепіано) презентує програму «Sonatafor two”». Концерт пройде в рамках проекту Тетяни Калініченко «Friday Classics» у Домі освіти та культури «Майстер Клас».

Duo Sonoro – це яскраві представники сучасної української музичної еліти, випускники Національної музичної академії України імені Петра Чайковського скрипаль Андрій Павлов (клас Вадима Козіна) та піаністка Валерія Шульга (клас Анатолія Гудько).

У творчому активі музикантів як сольному, так і ансамблевому, – участь у численних мистецьких форумах в Україні та за кордоном.

Як дует Андрій і Валерія вперше виступили у 2007 році. Відтоді Duo Sonoro став переможцем Міжнародного конкурсу «Мистецтво XXI століття» (ІІІ премія) та Міжнародного конкурсу камерних ансамблів імені Дмитра Бортнянського (ІІ премія) в Україні. 2014 року дует отримав ІІІ премію та спеціальний приз «За краще виконання класичної сонати» на Міжнародному конкурсі камерних ансамблів імені Стасиса Вайнюнаса (Вільнюс, Литва). Роком пізніше, у 2015-му, дует Sonoro здобув ІІІ премію престижного Міжнародного конкурсу імені Йоганнеса Брамса в Австрії.

Ансамбль веде активну концертну діяльність як в Україні, так і за її межами, бере участь у рамках фестивалів «GOGOLFEST», «Два дні та дві ночі нової музики» (Україна), «MonteLeon Сhamber music festival» (Іспанія), «Zeist Music Days» та «Grachtenfestival» (Нідерланди). У 2014 році Андрій та Валерія провели майстер-клас у Тегеранській консерваторії (Іран). Дует вдосконалював професійну майстерність із відомими музикантами, такими як Марк Данель, Філіп Зетцер, Роберт Кулєк, Олександр Павловський, Андрій Бєлов, Кшиштоф Смєтана.

До репертуару Duo Sonoro входять твори від епохи бароко до найсучасніших композицій сьогодення. Власне це підтверджує й програма, яку музиканти планують виконати у «Майстер Класі».

У концерті прозвучать:
Мєчіслав Вайнберг. Соната для скрипки та фортепіано № 4, ор. 39,
Клод Дебюссі. Соната для скрипки та фортепіано g-moll,
Йоганнес Брамс. Соната для скрипки та фортепіано № 2, A-dur, op.100,
Вітольд Лютославський. Subito для скрипки та фортепіано.

Початок концерту о 20:00.

Вартість квитка – 80 грн. Студенти і пенсіонери як и завжди, мають право на п’ятдесят відсотків знижки.

Бронювати квитки можна за телефоном 594-10-63.

За інформацією прес-релізу.

Share Button