Львівський гурт IMAGOjazz представить дебютний альбом «ISA»

81

Шанувальники джазу – це люди, як правило, відкриті до експерименту, новаторства, феєричних вражень та емоцій від музики. Із затамуванням подиху дебютний альбом «ISA» презентує львівський квінтет IMAGOjazz – гурт, який неодмінно виправдає усі ці очікування

Їхня авторська музика з елементами імпровізації, етніки, класичними аранжуваннями й потужною вітаїстичною атмосферою вже знайшла чимало прихильників по всій країні. IMAGOjazz виступали на провідних вітчизняних музичних майданчиках: Львівський органний зал, Свято музики у Львові, Дзиґа, Vedel School, Ganok, LV Cafe Jazz Club, Центр Довженка, заходи в рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest, Котельня (Львів), Am I jazz (Київ), Urban music hall та Кірха (Одеса), «Бункермуз» (Тернопіль), «Цитра» (Луцьк) та інші. Отож, перша платівка для гурту – визначна подія, джерело натхнення, виклик і поштовх, а щонайперше – можливість значно розширити аудиторію.

Звукорежисер Лесик Драчук, який працював над записом збірки на тернопільській «Шпиталь Рекордз» поділився враженнями від співпраці з колективом: «Музика IMAGOjazz побудована на гармонії. І це мені дуже до душі. Музиканти розкачують емоцію на весь простір, заповнюючи все до сантиметра. І в тебе не залишається жодної думки, тільки глибока медитація разом з їхньою мелодією. Дуже рекомендую!»

Цікаво і знаково, що задум альбому з’явився досить давно, ще під час створення гурту. Відтак ідея знайшла виконавців. Теперішні учасники IMAGOjazz – це саме ті музиканти, які втілюють сучасні джазові тенденції, креативний підхід, свободу самовираження, неповторно резонують і транслюють особливу енергію на загал.

Назву «ISA» альбом одержав завдяки однойменній п’єсі, натхненій північними льодовиками. «Is» у перекладі з норвезької – лід. Але будьте певні: музика IMAGOjazz розтопить кригу у вашому серці.

«ISA» – це кольорова «книга» з ілюстраціями скандинавської природи, яка захоплює самобутністю, казковістю і навіть містицизмом. Щоправда, сторінки цієї книги – музичні треки, а літери й кольори – звуки фортепіано (Інна Павлик), флейти (Юрій Михайловський), бас-гітари (Ліна Арзуманян), ударних (Ілля Терещенко) та голосу (Юлія Ковальська).

Реліз альбому «ISA» відбудеться 3 вересня. Більше інформації шукайте на сторінках IMAGOjazz в соцмережах.

Вікторія АНТОШЕВСЬКА

Фото: Марта СЛОБОДА, Катерина ДЕНДЮК (дизайн обкладинки)