afisha

Камерний оркестр «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії 27 березня представляє нову програму «Музика в ритмі танців»

Яку музику хочеться слухати у перші весняні вечори? На який лад вона має налаштувати наші бентежні душі? Художній керівник і головний диригент Камерного оркестру «Ренесанс» Василь Крячок слушно пропонує огорнути себе ритмами танців різних епох, країн і композиторів: від «Маленької нічної серенади» Вольфганга Амадея Моцарта й «Менуету» Луїджі Боккеріні до «Дніпровського вальсу» Ігоря Шамо й «Гавота» Віктора Косенка.

Звісно, музикантам ніяк не оминути танго від El Gran Ástor П’яццолли. Тож у концерті прозвучить його знамените Oblivion для скрипки та струнних і «Лібертанго» для скрипки з оркестром – композиція у стилі танго нуево, назва якій дана від злиття слів «свобода» і «танго». Соло на скрипці – Андрій Рахманін. А у фіналі, за допомогою знаменитого танго аргентинського композитора і актора Карлоса Гарделя ми відчуємо той самий п’янкий «Аромат жінки» з однойменного культового фільму.

За інформацією пресрелізу