bah-aficha

Чому музика Йоганна Себастьяна Баха протягом кількох століть закохує в себе і змушує серця завмирати? Що такого закодував у семи нотах композитор, який ніколи не бував за межами своєї країни?

Солістка Львівського органного залу Надія Величко зіграє три концерти. Завдяки програмам, приуроченим до дня народження великого німецького композитора, що включатимуть твори Баха та його послідовників, спробуймо розгадати таємниці музики генія, віднайти його творчий код.

Першого вечора 27 березня почуємо токати і фуги, прелюдії та пасакалії, написані безпосередньо самим Бахом. Ці чарівні мелодії, відомі багатьом, можна почути у багатьох творах інших видів мистецтва.

Імпрезу 29 березня присвячено транскрипціям творів великого композитора та його впливу на митців наступних епох. Прозвучать, зокрема, опуси Шарля-Марі Відора, Світлани Острової, Віктора Гончаренка.

А 31 березня, саме в день народження Баха послухаємо його музику у симфонічному виконанні. Органістка Надія Величко разом з оркестром Луганської обласної філармонії виступатиме під батутою дириґента Івана Остаповича.

Бах ніс у творчості найвищі цінності й був вірним їм до останнього подиху. Високі емоції та почуття нестимуть також і музиканти Львівського органного залу, що вшановуватимуть памʼять найвідомішого композитора всіх часів і поколінь, даруючи львівʼянам та гостям міста вічну й нетлінну музику.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу