Марко Топчій у проекті «Нова філармонія»

49
Share Button

«Гітарний Паганіні» Марко Топчій вперше виступить 11 лютого у проекті «Нова філармонія». У програмі концерту – класика гітарного мистецтва, твори Ейтора Вілли-Лобоса, Лео Брауера, Франсіско Тарреги, Маріо Кастельнуово-Тедеско, Хоакіно Родріго, Агустіна Барріоса та Модеста Мусоргського.

Марко Топчій сьогодні є одним із найпомітніших українських гітаристів у світі. Сценічний дебют музиканта відбувся у десятирічному віці на Всеукраїнському конкурсі гітарного мистецтва Валерія Петрика. Відтоді він веде активну концертну і конкурсну діяльність. У свої 25, випускник Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського, а нині – асистент-стажист Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, є переможцем понад 60 національних і міжнародних конкурсів. Його гастрольна мапа охоплює США, Японію, Мексику, Німеччину, Італію, Іспанію, Францію, Ліхтенштейн, Португалію, Чехію, Польщу, Індію. Гітарист виступає соло та у супроводі оркестру.

Також Марко Топчій – офіційний артист американського виробника струн для музичних інструментів та аксесуарів, головно для гітар, D’Addario.

Отже, не пропустіть. Концерт відбудеться у Київському Будинку актора (вул. Ярославів вал, 7). Початок о 19:00.

Квитки: від 70 до 150 грн.

Довідки за тел.: (050) 312-93-03

За інформацією прес-релізу.

Share Button