Adrien_Brandeis

ІХ Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest цьогоріч проходитиме у Львові з 26 до 30 червня

Adrien Brandeis – французький джазовий піаніст і композитор. Він народився в Аннесі у 1992 році. Закінчивши навчання у консерваторіях Ніцци і Парижа у Robert Persi та Manuel Rocheman, у 2018 році він підготував і випустив свій перший альбом «Euforia». Під впливом Michel Camilo, Bill Evans та Chick Corea молодий, універсальний піаніст, котрий уже мав багато професійних нагород, занурився у джаз, латиноамериканську і афро-карибську музику. Він прагне поєднувати традиційний джаз із сучасними інтонаціями. В альбомі «Euforia» музикант демонструє надзвичайну лірику й водночас урбаністичний підхід до гри на фортепіано.

Як переможець джазової премії «LetterOne RISING STARS», Adrien вирушить у турне сімома масштабними джазовими фестивалями Європи: Love Supreme (Велика Британія), Leopolis Jazz fest (Україна), Kongsberg Jazzfestival (Норвегія), Nice Jazzfestival (Франція), Umbria Jazz (Італія), Jazzopen Штутгарт (Німеччина) і Heineken Jazzaldia San Sebastian (E). Крім того, він матиме піар- і маркетингову підтримку протягом року від Air Artist Agency.

Джазова премія «LetterOne RISING STARS» є значущою подією в міжнародному джазовому календарі, завдяки якій уже другий рік поспіль молоді талановиті джазові виконавці з усього світу мають змогу виступити на сценах престижних джазових фестивалів Європи.

За матеріалами прес-релізу