Намалюй мені ніч

151
Share Button

Вокальна програма з такою назвою, до якої увійшли твори українських митців з-за океану Ігоря Соневицького і Богдана Весоловського, прозвучить 2 лютого у Львівській обласній філармонії.

Ці ліричні рядки поезії Миколи Петренка, свого часу привернули увагу Мирослава Скорика і Богдана Весоловського. Музика останнього – неперевершеного львівського композитора легкого жанру, який після Другої світової війни виїхав до Канади – лише віднедавна отримала право звучати з українських сцен із вказівкою прізвища митця. У радянський час, як відомо, його пісні виконувалися як твори «невідомого автора».

Проте, якщо композиції Весоловського все ж звучали у радянському музичному просторі, то творчість й

Sonevycky
Ігор Соневицький

ого колеги по цеху професійного композитора, диригента, музикознавця Ігоря Соневицького, який частину життя провів у США, до 1991 року взагалі була невідомою українському слухачеві.

Нині творчість цих митців повертається до нас. Анонсований концерт – один із незначних кроків у цьому складному і довготривалому процесі. У ньому прозвучать солоспіви Ігоря Соневицького та Богдана Весоловського.

Програму виконають: Ольга Фенюк (сопрано), Олена Мацелюх (фортепіано), Ігор Мацелюх (флейта Пана) та Інна Павлюк (художнє слово).

Тож не пропустіть спілкування із пісенною лірикою двох видатних українських маестро. Початок імпрези о 18:00.

За інформацією прес-релізу.

На центральному фото – Богдан Весоловський

Share Button