Оксана Холодна – 100 років представнику славетної родини

98
Share Button

25 лютого у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України відбудеться концерт із нагоди 100-річчя від дня народження видатного українського музиканта і педагога, учениці Генріха Нейгауза Оксани Григорівни Холодної (фортепіано)

Оксана Холодна – представник славетної родини Холодних. Це – відома актриса початку ХХ століття Віра Холодна, Григорій Холодний, репресований у 1928 році під час першого сталінського процесу проти українських націоналістів, Микола Григорович Холодний – мікробіолог, професор, чиє ім’я носить Інститут ботаніки у Києві.

У концерті беруть участь: Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо. Художній керівник і головний диригент – народний артист України Володимир Шейко. Олена Олександрівна (фортепіано) – дочка Оксани Холодної, Сусанна Чахоян, Андрій Ільків, Іван Кучер, Мирослава Которович, Борис Громов.

У програмі – Концерт для скрипки з оркестром (ре мажор) і Концерт для скрипки, віолончелі і фортепіано з оркестром (до мажор) Людвіга ван Бетховена (твори вибрано не випадково, адже Оксана Холодна вважалася одним із найкращих знавців творчості цього композитора, котра багато досліджень присвятила вивченню його доробку), Камерна симфонія “Дотик янгола” для скрипки з оркестром Євгена Станковича, Кантата № 51 “Jauchzet Gott in allen Landen” для голосу і оркестру (до мажор) Йоганна Себастьяна Баха (мало виконується через складність).

Тож запрошуємо на вечір пам’яті Оксани Григорівни Холодної!

Початок о 19 годині.

За матеріалами прес-релізу

Share Button