Олександр Чепалов: нове видання

56
Share Button

Цьогоріч вийшла друком нова книжка відомого харківського театрознавця і журналіста, професора Олександра Чепалова «Театральная бессонница в летнюю ночь»

Книжка обсягом у 408 сторінок побачила світ у харківському видавництві «Золотые страницы». У ній містяться вибрані праці Олександра Чепалова приблизно за 40 років творчої діяльності в українських, російських і зарубіжних виданнях. Із кількох тисяч опублікованих раніше текстів відібрані близько 150-ти, – в основному ті, що окреслюють загальне коло інтересів автора й найкраще характеризують мінливі процеси світової та вітчизняної культури кінця ХХ – початку ХХI століть.

У виданні розміщені як архівні, так і сучасні фото автора, які доповнюють літопис мистецьких подій означеного періоду в різних країнах.

obkladynka

Окрім проблематики театру і кіно, чимало сторінок книжки присвячено музиці – композиторам, виконавцям, музичним виставам, фестивалям. Це, зокрема, Валентин Бібік, Дмитро Шостакович, Клавдія Шульженко, Кшиштоф Пендерецький, Мстислав Ростропович, Ірина Архипова, Натан Рахлін, Еміль Гілельс, Володимир Крайнєв, Дюк Еллінгтон, Елтон Джон, Джордж Майкл, Володимир Висоцький, Булат Окуджава, Вахтанг Кікабідзе, Андрій Макаревич і багато-багато інших, а також фестивалі «Червона рута», «Харківські асамблеї» тощо.

Передмову до видання написав народний артист України, відомий режисер і громадський діяч Лесь Танюк. Післямову – не менш відомий і популярний талановитий хореограф Раду Поклітару.

Тож знайомство із новим виданням обіцяє бути вельми цікавим!

За матеріалами прес-релізу

Share Button