afisha

1 червня о 13.00 у Міжнародний день захисту дітей улюблена музична казка за сюжетом німецьких «Бременських музик» братів Грімм оживе на сцені філармонії

Крутий Brass Ukraine: дві труби, валторна, тромбон, туба і ударні, Принцеса – Ірина Ушаньова-Рудько (сопрано) і актори тріо Argentum здійснять у місті Бремені (Ой! У Колонному залі філармонії!) найзаповітніші мрії кожного, хто прийде.

Допомагатиме їм Оповідач – Олександр Рудько, який є файним знавцем казок і не проти долучитися до створення нової пригодницької історії про веселого Віслюка, підстаркуватого Пса, милого Котика та голосистих Півників.

Новітні (2024) «Бременські музики» для усієї родини сподобаються теплими, відомими з дитинства поворотами сюжету й неочікуваними перипетіями, якими наситив лібрето автор мюзиклу, композитор Олександр Потієнко. Виразні мелодії, цікаве режисерське рішення Олександра Співаковського, що нагадує мандрівний театр, подарує яскраві враження, райдужні емоції, зарядить на все літо дітлахів і їхніх батьків.

За інформацією пресрелізу