rezhym poliotu_afisha1

Для свого другого концерту «Режим польоту: Венеція, Рим, Неаполь» бароковий оркестр KRYLA Orchestra обрав музику італійського бароко

Open Opera Ukraine тішить меломанів і втамовує спрагу до свіжих вражень та офлайн-імпрез після затяжних локдаунів, невтомно генеруючи все нові проєкти. Один з них – концерт барокової інструментальної музики з інтригуючою назвою «Режим польоту: Венеція, Рим, Неаполь», що відбудеться 24 червня. У програму відібрано маловідомі твори італійських композиторів, що походять із регіонів, вельми важливих для італійського бароко: венеціанець Антоніо Вівальді, неаполітанець Франческо Дуранте та представник римської школи П’єтро Локателлі. Для орієнтації/навігації у просторі: Вівальді – старший сучасник Й.С.Баха, Дуранте і Локателлі фактично одного віку з Й.С.Бахом.

У більш ніж годинний бароковий політ запрошує KRYLA Orchestra. Створений за ініціативи Open Opera Ukraine, ансамбль музикантів націлений на виконання саме барокового репертуару у стилістиці, відповідній часу та місцю написання цієї музики. Керівником виступить відомий скрипаль Кирило Шарапов.

«KRYLA Orchestra – наче зграя дуже різних, самобутніх пташок, яка лише формується, – розповіла програмна директорка Open Opera Ukraine Анна Гадецька. – Однак всі вони налаштовані на барокову взаємодію. Нові оркестранти, котрі з’являться у концерті, принесуть зовсім інші звучання. Цей концерт також відкриє Кирила Шарапова – не лише у звичному амплуа  прекрасного скрипаля-соліста, концертмейстера. Він бере на себе функції диригента і людини, яка все координує всередині колективу, перетворюючи його на команду. Нарешті, програма, що показує різноманітність бароко, його дивовижні фарби – свіжі й неочікувані. Я певна, ця музика викличе здивування, захоплення».

Іще один невеликий спойлер від Анни Гадецької: «Одна з програмних сонат, що прозвучить, розповідає історію про Аріадну, яка втрачає Тезея. І власне те, у який спосіб в оркестровій фактурі проводиться ця нитка-лінія Аріадни, є надзвичайно виразним і цікавим». Чим не привід вирушити у політ і почати (або для когось – продовжити) досліджувати різні землі бароко!

24 червня October Hall

(Малий зал Жовтневого палацу, 6-й під’їзд, з боку виходу Метро «Хрещатик»).

Квитки – https://kontramarka.ua/…/rezim-polotu-venecia-rim…