Сольний концерт гурту Go-A

76
Share Button

10 листопада у київському клубі Caribbean Club електро-фолк гурт GoA відіграє великий сольний концерт «#Ідиназвук». Музиканти обіцяють порадувати новими піснями, які ще не виконувались наживо, а також – барабанним шоу і презентацією музичного відео. Цей матеріал увійде до дебютного альбому колективу

Сингл «Іди на звук» вийшов цього року і презентувався на фестивалі «Країна мрій». Під це був створений окремий майданчик музичного джему «Іди на звук», де всі бажаючі могли взяти участь у різноманітних майстер класах та спробувати пограти на музичних інструментах разом із артистами. «І ось, нарешті, у листопаді, презентуємо нову концертну програму, до якої готувалися впродовж декількох місяців. Ми плануємо влаштувати справжнє шоу та готуємо сюрпризи для наших слухачів. Також вирішили запросити музикантів, які доповнять вже знайомі композиції звучанням живих інструментів. Зокрема, це буде барабанне шоу, віолончель та хендпан», – розповів лідер гурту Тарас Шевченко.

GoA_1Гурт Go-A поєднує у своїй творчості етнічний вокал, музичні інструменти з усього світу та електронні танцювальні ритми. Музиканти вже встигли стати постійними учасниками відомих українських фестивалів (Країна Мрій, ГогольFEST, Трипільське коло, Форпост Фест, Стародавній Меджибіж, VedaLife та ін.) та частими гостями багатьох концертних майданчиків, зарекомендувавши себе якісною і особливою музикою. Також гурт одним із перших виступив на Євромайданах у Львові та Києві під час Революції Гідності у 2013, а влітку 2015 року разом з відомими музикантами взяли участь у благодійному концертному турі прифронтовими містами «З країни в Україну».

За матеріалами прес-реліза

Квитки на Parter.ua http://parter.ua/ua/event/concert-hall/caribbean_club/go_a.html

Сингл «Іди на звук» https://www.youtube.com/watch?v=_pmNk9fWZW8

Share Button