lviv-weekend

Потужний, емоційний і суто український симфонічний вечір від Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії (диригент – Володимир Сивохіп) та Йожефа Ерміня (фортепіано) відбувся 26 січня

Два велети української музики ХХ століття постали у цій програмі: драматичний, ефектний симфоніст Борис Лятошинський та елегантний, колоритний шанувальник фольклору Микола Колесса.

Особливо прикметно, що Микола Філаретович був одним із засновників Симфонічного оркестру Львівської філармонії, а також диригентом Львівського театру опери та балету, працював художнім керівником і диригентом Хорової капели «Трембіта».

Відео з концерту: https://youtu.be/COMhCSZ0ffE

MozArt BirthDay

Упродовж 27 і 28 січня Львівська національна філармонія дала серію концертів, присвячених музиці знаменитого віденського класика. Цього разу слухачі мали нагоду насолодитись віртуозними композиціями митця у виконанні відомого Струнного квартету «Фенікс». До нього долучилися Сергій Чубріков та Олександр Холодюк – музиканти, що відтворили на духових інструментах най кращі зразки творчості вічно молодого митця.

А також відсвяткували уродини Моцарта разом із музикантами Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» філармонії під батутою Тараса Вергуна. У виконанні оркестру та солістів Степана Сивохіпа, Михайла Сосновського та Іванни Гетто прозвучали наповнені світлом і легкістю твори композитора.

Family Concerts

28 січня також пройшов черговий концерт із циклу «Автостопом по музичній галактиці». Це – серія інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів.

Юні слухачі приходять до філармонії, щоб потрапити у дивовижну атмосферу планет музичної галактики, де можуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Щоразу перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекають веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку «TEMPO».

А знайомить дітей і їхніх батьків із музикою – Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії і диригент Сергій Хоровець.

За інформацією пострелізу