manulyak

17 січня у Держмистецтв відбулося засідання Комітету з присудження премії імені видатного українського композитора Бориса Лятошинського

Члени Комітету, які досконально ознайомились з усіма поданими заявками, шляхом відкритого голосування, визначили цьогорічного лауреата премії. У 2024 році її отримує Мануляк Остап за творчі досягнення протягом 5-ти років.

Остап Мануляк – український композитор, виконавець та ініціатор різноманітних мистецьких проєктів. Упродовж 2018–2019 років як стипендіат Програми Фулбрайта реалізовував свій проєкт у Центрі комп’ютерних досліджень музики та акустики Стенфордського університету (Каліфорнія, США).

Лауреат Премії імені Левка Ревуцького (2010) та Премії імені Миколи Леонтовича (2020) в галузі композиції.

Доцент кафедри композиції Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Співзасновник Мистецького об’єднання НУРТ, директор Фестивалю електроакустичної музики VOX ELECTRONICA та керівник Експериментальної освітньої студії електроакустичної музики (EESEM) Львівської музичної академії.

Щиро вітаємо переможця!

У свою чергу Держмистецтв щиро дякує членам Комітету за кропітку й ґрунтовну працю та усім претендентам за надані роботи.

Нагадуємо, що вказана премія присуджується щороку професійним композиторам за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості.

Пресслужба Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти

Фото Богдана ЄМЦЯ