Запрошуємо у царство мелодії

69
Share Button

26 лютого відбудеться чергова акція Фестивалю “ГОЛЬФСТРІМ Х”, ініціатором і автором ідеї якого є відомий композитор і віолончеліст, лауреат премій імені Левка Ревуцького та Бориса Лятошинського Золтан Алмаші

Проект із красномовною назвою “МЕЛОДІЯ” об’єднав відомі твори із такою назвою “різних часів і народів”. У програмі — знамениті “Мелодії” Мирослава Скорика (версія для віолончелі соло Золтана Алмаші), Крістофа Віллібальда Глюка з опери “Орфей і Еврідіка” (версія для скрипки і фортепіано Фріца Крейслера), Бориса Лятошинського (на тему української народної пісні) для віолончелі та фортепіано, Андрія Петрова (з кінофільму “Забута мелодія для флейти) для флейти і фортепіано, Петра Чайковського для скрипки і фортепіано, Олександра Власова для контрабаса і фортепіано, Сулхана Цинцадзе для скрипки і фортепіано, “П’ять мелодій” для скрипки і фортепіано Сергія Прокоф’єва, “Єврейська мелодія” для скрипки і фортепіано Йозефа Ахрона, Румунська народна мелодія (в обробці А. Гриншпуна для скрипки і фортепіано), “Мелодії миттєвостей” для скрипки і фортепіано Валентина Сильвестрова.

Виконавці — артисти Національного ансамблю солістів “Київська камерата” Марія Кіях (флейта), Богдана Півненко, Ольга Аколішнова, Катерина Худякова, Олеся Завада, Дмитро Бондаренко, Кирило Бондар, Юрій Дубинський (скрипка), Золтан Алмаші, Артем Замков (віолончель), Олексій Береговий (контрабас), Валерій Матюхін, Дмитро Таванець, Володимир Ворончук (фортепіано). Ексклюзивний запрошений гість — Микола Чикаренко (фортепіано).

Тож запрошуємо до Концертного залу Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32). Приходьте і пориньте у царство мелодії!

Початок о 19 годині.

Share Button