Жанна та Левко Колодуби: ювілей на двох

61
Share Button

У неділю 8 листопада в Національній філармонії України відбудеться концерт «Вечори української музики. Спадщина і сучасність», присвячений ювілею Жанни і Левка Колодубів.

 85 років від дня народження знані українські композитори і педагоги, лауреати численних премій Жанна Юхимівна та Левко Миколайович Колодуби відзначатимуть, як і годиться, – музичною імпрезою. До програми концерту включено твори, що нині сприймаються як візитівка творчості кожного з митців. Стихія фольклору рідної Чернігівщини, класична архітектонічність та вишукана колористика оркестру – таким постане Левко Колодуб у своїх найвідоміших опусах: Сюїті для камерного оркестру «Турівські пісні», Концерті для фагота і камерного оркестру та «Симфонії у стилі українського бароко». LKolodubКамерних, ліричних барв додасть вечору музичний портрет Жанни Колодуб: у концерті звучатимуть її Концерт для альта і камерного оркестру, Партита для струнних і 6 п’єс для струнних.

В імпрезі візьмуть участь Тарас Осадчий (фагот), Олександр Лагоша (альт) та Національний камерний ансамбль «Київські солісти» (художній керівник – Олесь Ясько) під орудою Володимира Сіренка.

За інформацією прес-релізу

Share Button