Emerging Voices – українські композитори запрошуються на Gaudeamus

Фестиваль Gaudeamus (Утрехт) – один із провідних європейських фестивалів нової музики, відомий підтримкою молодих авторів і створенням модерних музичних творів, у партнерстві з Internationale Ensemble Modern Akademie (IEMA-Ensemble) та Українським інститутом у Нідерландах оголошують приймання заявок від молодих українських композиторів

Пропонуємо створити новий твір для IEMA-Ensemble, який буде виконаний на фестивалі Gaudeamus у вересні 2026 року. Обраний композитор працюватиме з ансамблем у форматі робочих сесій і репетицій, а результатом стане світова прем’єра в Утрехті.

Дедлайн подання заявки: 15 квітня 2026 року (12:00 CET). Подати заявку можна за посиланням у коментарях.

Хто може податися: композитори, народжені після 1 січня 1994 року, які проживають в Україні або Європі, володіють англійською мовою (на робочому рівні).

Обраний композитор отримає: покриття витрат на подорож і проживання; стипендію 1500 євро.

Робочі сесії та репетиції відбудуться у Франкфурті, прем’єра – 11 вересня 2026 року на фестивалі Gaudeamus (Утрехт, Нідерланди).

За інформацією пресрелізу

Посилання на допис Українського інституту: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1268080958805040&id=100068094441935&mibextid=wwXIfr&rdid=fSf6Z0z5kwe8zZEi#