georgia_flag-1

Старий добрий біт-рок та рок-н-рол, омолоджений терпким смаком грузинського мелосу, кавказького темпераменту, гострого жарту та сонячної життєлюбності, очікує на кожного, хто завітає 3 листопада до Docker Pub на концерт грузинського гурту «Алубалі».

«Алубалі» (у перекладі з грузинської – «вишня») – це четверо запальних, нестримних, із блискучим почуттям гумору грузинських «біджебі»:
Лаша Сурмава (бас-гітара, вокал);
Важа Чітішвілі (лід-гітара, вокал);
Уча Нанава (ритм-гітара, вокал);
Сосо Метревелі (ударні, вокал).

Гурт утворився 1999 року, проте активну діяльність веде з 2005-го. У музичній мові пісень колективу синтезовані доволі розмаїті, подеколи діаметрально протилежні стильові напрями: біт-рок, рок-н-ролл, блюз, кантрі-н-вестерн, грузинський фолк, музика епохи бароко. Тому виконавці визначили власний стиль як «біт-бароко-фолк-рок».

Учасники гурту є водночас і авторами пісень – текстів і музики. Також кілька творів музиканти створили на вірші грузинської поетеси Кетеван Ніжарадзе. Віднедавна гурт почав працювати з українськими поетичними текстами: у 2015-му у їхньому репертуарі з’явилася пісня на вірші львів’янки Надії Устинової «Ти лише кохай» (музика Акакія Сіорідзе), яка неодноразово звучала в ефірі українських радіостанцій.

Гурт «Алубалі» добре знаний на батьківщині. Музиканти – постійні учасники передач і шоу на різних грузинських теле- і радіоканалах. У їх активі чотири відеокліпи:
«Один вдома» (https://www.youtube.com/watch?v=TMTEN9Cibf4) – режисер: Енемео Сідіані (у головних ролях: гурт «Алубалі» і Кетеван Ніжарадзе);
«Коли прийдеш» (https://www.youtube.com/watch?v=KFM5MLdX2hU) – режисер: Енемео Сідіані (у головних ролях: гурт «Алубалі», Маріам Курцадзе і Сандро Нанава);
«Пісок Гарячий» (https://www.youtube.com/watch?v=3vhDidky3PI) – режисер: Іва Чехашвілі (у головних ролях: Гурт «Алубалі» і Ліка Елікашвілі);
«Ти лише кохай» (https://www.youtube.com/watch?v=A-H016YHYdw) – режисер: Енемео Сідіані (у головних ролях: гурт «Алубалі», Енемео Сідіані, Акакій Сіорідзе).

«Алубалі» – учасник багатьох концертів, музичних фестивалях, брав участь у благодійних заходах. У рідній Грузії музиканти виступали у концертних залах та клубах Тбілісі, Кутаїсі, Зугдіді, Руставі, Дманісі, Болнісі, Манглісі. У 2017 році гурт приїздив із концертом в Україну, у липні 2019-го відвідав польські Торунь і Цехоцінек.

І ось, знову Україна. Цього разу «Алубалі» завітає до Києва в рамках рок-н-рол марафону «Підтримуймо дітей». Його музиканти розпочали у Польші, виступаючи з концертами на міжнародному фестивалі у Цехоцінеку і Торуні. Ідея марафону: підтримати дітей, які через конфлікти і непорозуміння з однолітками, через надмірну зайнятість батьків, часто опиняються зі своїми проблемами наодинці, закриваються у собі, тонучи у нетрях всесвітньої павутини з сумнівним контентом, зважуються на відчайдушні вчинки, щоб привернути до себе увагу дорослих.

Отож, приходьте до Docker Pub (вул. Богатирська, 25). Початок імпрези о 20:00.

Квитки можна придбати у касі Docker Pub або на сайті karabas.com

За інформацією прес-релізу