Аніко Долідзе: «Gratitude to Kancheli»

112

11 серпня до дня народження грузинського композитора Гії Канчелі українська співачка Аніко Долідзе представить концертну програму «Gratitude to Kancheli». Вона складається з композицій, що зійшли зі сцени та екрану.

Гія Канчелі – видатний композитор-симфоніст, музику якого виконують найвідоміші диригенти і оркестри усього світу. Але широкому колу меломанів композитор більше відомий, як автор музики до фільмів Георгія Данелії «Міміно», «Не горюй!», театралам – за постановками Роберта Стуруа «Ханума» та «Кавказьке крейдяне коло». На сьогодні у творчому активі маестро понад музика до понад вісімдесяти кінофільмів і більше двадцяти вистав.

У концерті звучатимуть пісні з фільмів «Діти моря» (режисер Костянтин Піпінашвілі), «Білі камені» (режисери Резо Чархалашвілі і Баадур Цуладзе), «Міміно» (режисер Георгій Данелія), «Ведмежий поцілунок» (режисер Сергій Бодров), «Твій син, Земля» (режисер Резо Чхеїдзе), «Диваки» (режисер Ельдар Шенгелая), а також вистав «Роль для початкуючої актриси», «Ханума» і «Кавказьке крейдяне коло» (режисер Роберт Стуруа).

1У концерті братимуть участь:
Аніко Долідзе (вокал);
Родіон Іванов (клавішні, аранжування);
Сергій Сидоренко (труба, флюгельгорн, гітара, звукові ефекти);
Ігор Закус (бас);
Роман Яковчук (барабани).

Аранжування пісень створив відомий український джазовий піаніст і композитор Родіон Іванов.

Місце діїCaribbean Club. Початок, як завжди, о 20:00.

За інформацією прес-релізу.

На фото: кадр із кінофільму «Міміно»