DniproA-1

10 травня у Будинку актора на прохання глядачів Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» повторює концертну програму «Музика мого народу».

Бездоганно збалансований колектив із десяти солістів-віртуозів, що грають на ексклюзивних традиційних і осучаснених українських народних інструментах серед яких цимбали, бандура, сімейство сопілок, окарин та рогів, ребро, тилинка, дримба, фрілка, флояра, кавал, дводенцівка, дерев’яні коробочки, бухало, бубни, бугай, коза, коси, рублі, колокала, тріскачі, дзвони, і, звичайно, скрипки, альт, контрабас, барабани, трикутники та інші – це Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро». Створений двадцять років тому з ініціативи заслужених артистів України скрипаля, Любомира Матейка та співачки Олени Кулик, ансамбль «Дніпро» нині знаний не лише у своїй державі, а й за кордоном. Виконавській майстерності музикантів аплодували Великобританія, Франція, Канада, Німеччина, Румунія, Росія, Молдова, Узбекистан, Нідерланди, Швеція, Португалія, Польща, Греція та багато інших країн світу. У творчому активі ансамблю численні альбоми, основа їхнього репертуару – український фолк від автентики до модерну.

1 квітня цього року з аншлагом у Києві відбулася прем’єра програми «Музика мого народу». Концерт викликав величезний інтерес у публіки, глядачі довго не відпускали артистів зі сцени, а згодом із задоволенням ділились враженнями та фото в соціальних мережах. Тож рішення про повторення імпрези прийшло само собою. На слухачів чекають яскраві, запальні мелодії, народні романси, патріотичні, задушевні пісні і дотепний добродушний жарт.Dnipro-1

Усе це присутнім даруватимуть:
заслужена артистка України Олена Кулик (сопрано),
заслужений артист України Любомир Матейко (скрипка),
заслужений артист України Тарас Яницький (бандура),
лауреати міжнародних конкурсів: Максим Бережнюк, Сергій Радіон (народні духові інструменти), Володимир Польовчик (цимбали), Артем Куцан (скрипка), Володимир Пономарьов (альт), Любомир Фещак (контрабас), Володимир Загородний, Петро Шперналь (ударні, перкусія).

Не пропустіть! Початок концерту о 19:00.

Квитки – 50–100 грн,. замовлення за тел. (066) 590-07-58, (098) 283-53-34
та в касах karabas.com (044) 590-55-55, kontramarka.ua (044) 223-02-83.

Будинок актора: 097-484-25-77 вул. Ярославів Вал, 7.