2017 Cancer Blows concert at the Meyerson.

2 березня у рамках великого європейського турне в Києві знову виступить легенда світового джазу Артуро Сандовал зі США

Кубинський музикант став легендою та одним із найвпливовіших музикантів світу. Попри свої 68 років, він, як і раніше, у формі й продовжує записувати платівки, кожен його виступ збирає аншлаги.

Артуро віртуозно грає на трубі та фортепіано. Він без тями закоханий у джаз, і ця любов передається кожному слухачеві.

Концерт Артуро Сандовала – грандіозна подія для шанувальників джазу. Його творчість нікого не залишить байдужим. Це буде дивовижний вечір, що дозволить по-новому поглянути на улюблені композиції і почути яскраві музичні сюрпризи. На київському концерті музикант виступить разом зі своїм секстетом, він представить нову програму і, звичайно ж, композиції, що полюбилися слухачам.

Володар 10 премій «Греммі» (а номінований був 19 разів!) народився у кубинському місті Артеміс у 1949 році. Проживання на Кубі обумовило формування музичного смаку майбутньої джазової зірки. Музикант зростав під легендарні твори Кліффорда Брауна і Чарлі Паркера. Також на нього сильно вплинув Діззі Гіллеспі, зустріч із яким відчинила для перспективного піаніста і сурмача двері на велику музичну сцену. Сам Діззі став справжнім наставником для Артуро, якого останній називав своїм духовним батьком. Вони разом грали на масштабних концертах не тільки на Кубі, а й у Європі.

Президент США Барак Обама у 2013-му нагородив Артуро Президентською Медаллю Свободи. Також музикант є шестиразовим володарем премії «Billboard» і лауреатом премії «Еммі». Останню нагороду він отримав за композиторську роботу до фільму «For Love or Country: The Arturo Sandoval Story», заснованого на подіях із непростого життя талановитого музиканта й екранізованого HBO за участю Енді Гарсія, який зіграв самого Артуро.

У чому ж секрет успіху Артуро Сандовала? Безумовно, в його таланті (він володіє унікальним розширеним діапазоном гри на трубі). А також у творчій сміливості – музикант відкритий для експериментів і є поряд із Чарлі Паркером одним із засновників імпровізаційного стилю бібоп. Він виконує класику, запальний латинський джаз і кавери сучасних пісень. Музикант виступав разом із зірками поп-культури: Алішею Кіз, Селін Діон і Джастіном Тімберлейком. Серед його джазових робіт – не тільки сольні платівки, а й спільні записи з колегами, поміж яких Діззі Гіллеспі, Вуді Герман, Вуді Шоу, Мішель Легран, Тоні Беннетт, Стен Гетц, Френк Сінатра, Пол Анка, Род Стюарт і багато інших. Він багато виступає, а також пише і виконує музику для кіно і ТБ.

Тож повірте, 2 березня варто потрапити на концерт у МЦКіМ (Жовтневий Палац). Ви отримаєте незабутні враження!

За матеріалами прес-релізу