kryvopust

Український композитор, піаніст, видавець – директор Державного спеціалізованого видавництва «Музична Україна» Богдан Кривопуст запрошує на свій авторський концерт

У програмі – оркестрові твори, написані в останні десять років. Кожен із опусів має неповторну історію написання і виконання. «Нарешті вони “зустрінуться” в одному концерті, – говорить Богдан Леонідович, – і можливо розкажуть щось нове про їхнього автора. Тож 19 травня о 18 годині буду радий усіх бачити у Великій концертній студії Українського радіо (Будинок звукозапису) (вул. Л. Первомайського, 5а).

На сцені – прекрасний колектив, із яким я співпрацюю уже багато років. Це – Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, а також мої хороші приятелі – диригент Микола Лисенко й скрипаль Андрій Павлов.

У програмі: “Капричо” для симфонічного оркестру (2006, редакція 2013 р.), Парафраз за мотивом Миколи Колесси “Ой у полі криниченька” (2008 р.), Музика до спектаклю “Сорочинський ярмарок” (2009, редакція 2014 р.), Концерт для скрипки з оркестром (2011 р.), “Антифони” для симфонічного оркестру (2015 р.).

Запрошення можна отримати безпосередньо у мене, або у вестибюлі Українського радіо (вул. Хрещатик, 26)».