Богдана Фроляк. Симфонія-реквієм “Праведная душе” прозвучить у філармонії

286

25 січня у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії відбудеться урочиста імпреза до Дня соборності України

Її організатори — Міністерство культури України, Національна спілка композиторів, Львівська обласна державна адміністрація, Департамент культури Львівської обласної державної адміністрації, Театральний центр “Слово і голос” (м. Львів), Комунальне підприємство “Державний гастрольно-концертний центр України”.

У виконанні Національної заслуженої академічної хорової капели “Думка” (художній керівник і головний диригент — Євген Савчук), Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, солістів Олени Нагорної (сопрано), Наталії Половинки (мецо-сопрано), Станіслава Бадрака (баритон) під батутою диригента Володимира Сіренка прозвучить Симфонія-реквієм “Праведная душе” для хору, солістів і симфонічного оркестру на вірші Тараса Шевченка львівської композиторки Богдани Фроляк.

Написаний у трагічні дні подій на київському Майдані, цей величний масштабний твір є своєрідним музичним пам’ятником Небесній сотні. Після його львівської та київської прем’єр багато хто з колег мисткині визнав його не просто одним із найвищих досягнень у її творчому доробку, а й у музичній Шевченкіані загалом.

Початок о 19 годині. Вхід вільний.

Долучайтеся до високого мистецтва!