druha-rika-tur-GB-Ireland

Український рок-гурт «Друга Ріка» у травні порадує шанувальників у Великій Британії та Ірландії унікальним туром, який вирізнятиметься комбінованою концертною програмою з ексклюзивною презентацією пісень із майбутнього альбому

Виступи відбудуться за таким графіком: 18 травня – Манчестер; 19 травня – Лондон; 20 травня – Глазго; 21 травня – Дублін.

Гурт не обмежиться одним форматом, а втілить концепцію «ІНША РІКА» в новій інтерпретації. Музиканти готують особливу комбіновану програму, де частину виступу становитимуть найкращі хіти «Другої Ріки», представлені як у вже відомому акустичному форматі, так і в повноформатному аранжуванні. Також гурт уперше публічно виконає наживо кілька пісень із майбутнього альбому.

«Оскільки для нас це буде перший тур Великою Британією та Ірландією, ми вирішили зробити виступ особливим. Спочатку розглядали можливість зіграти акустичну програму “ІНША РІКА”, але вирішили піти далі. Таким чином, окрім пісень в акустичному звучанні, ми вперше представимо кілька композицій із нашого наступного альбому», – коментує фронтмен гурту Валерій Харчишин.

Зазначимо, що цим туром гурт продовжить підтримку ЗСУ, – частину прибутку буде передано на потреби військових. «Ми розуміємо, що українці, які зараз перебувають за кордоном, можуть бути виснажені матеріально, але водночас ми маємо робити все можливе і неможливе, щоб підтримати Збройні Сили України в цей важкий час», – зазначає гурт.

Окрім того, під час туру в кожному місті відбудуться торги, на яких виставлятимуться унікальні концептуальні лоти, котрі стануть цінними спогадами для переможців. «Друга Ріка» закликає всіх охочих долучитися до цих благодійних аукціонів, щоб підтримати Збройні Сили України, які невтомно працюють на захист незалежності та майбутнього нашої держави.

Від самого початку вторгнення росії в Україну музиканти «Другої Ріки», як і багато їхніх колег, узяли на себе місію благочинництва, про що свідчить проведення відповідних концертів в Україні й за кордоном. Завдяки підтримці шанувальників, гурт уже зібрав понад 13 мільйонів гривень для допомоги українській армії.

«Друга Ріка» – один із лідерів української рок-сцени. За 27 років діяльності музиканти видали 7 студійних альбомів, 2 збірки та акустичний live-альбом «ІНША РІКА». Їхня творчість – це синергія драйву, мелодизму та ніжності, що у поєднанні з відвертими текстами занурюють кожного слухача у світ особливих переживань.

За матеріалами пресрелізу