Джеймі Каллум – один із хедлайнерів Leopolis Jazz Fest-2018

257

Популярний британський вокаліст, піаніст і композитор Джеймі Каллум виступить на Leopolis Jazz Fest 27 червня

Джеймі Каллума вважають найуспішнішим британським джазовим виконавцем. Його альбоми розійшлися по всьому світу тиражем понад 10 мільйонів. Він – володар «Греммі», двох «Золотих глобусів», трьох премій «Brit» і трьох «SonyRadio» та багатьох інших нагород.

Музикант уже залишив своє ім’я в історії джазу, випустивши мультиплатиновий альбом «Twentysomething».

Джеймі Каллум універсально поєднує музичні жанри, розмиваючи їхні межі, синтезуючи джаз, поп і рок.

Митець створив кілька документальних артефактів для Радіо BBC, які були присвячені Blue Note Records, Хербі Хенкоку, Джиммі Хендріксу й Квінсі Джонсу. В даний час він представляє власне, вже відзначене нагородами, щотижневе шоу для BBC Radio 2, найвищої рейтингової станції в Європі. Радіо-шоу Джеймі виграло дві «New York Radio Awards» і престижну премію «Gold Sony Radio» у Великобританії.

Каллум записав перший альбом «Heard It All Before» в 19 років. Став відомим, співпрацюючи з джазовим басистом Джеффом Гаскойном, який запропонував йому участь у записі альбому «Songs of the Summer». За підтримки музиканта Каллум записує другий альбом «Pointless Nostalgic» у 2002 році. У 2003-му він підписує контракт з Universal Records і робить прорив, створивши «Twentysomething». Після цього випустив альбом «Catching Tales». Рік по тому він випустив альбом «The Pursuit». У 2013 році Каллум повернувся із шостим студійним альбомом «Momentum», а в 2014 випустив «Interlude». Альбоми й сингли Джеймі Каллума тримаються на перших позиціях європейських чартів.

За матеріалами прес-релізу