nextsound

Третій міжнародний фестиваль прогресивної музики та цифрового мистецтва NextSound пройде у Києві 22 – 24 жовтня
Мета фестивалю – привернути увагу меломанів та шанувальників сучасного мистецтва до безмежно-варіативного світу електронної музики, медіа-арту та цифорвих технологій, оберненого водночас і в минуле, і в майбутнє. Як висловився натхненник та арт-директор фестивалю, засновник лейблу NextSound Андрій Кириченко, «сьогодні ми є тим, що дивимося по телевізору, слухаємо по радіо, читаємо у стрічці Facebook і т.д.». Фестиваль NextSound – маніфестація іншої інформації, інших точок зору, зокрема, на музику та мистецтво.
22 жовтня працюватиме освітній майданчик – лекторій про музику та медіа-арт, 23 жовтня відбудеться «велике занурення» у музику, а 24 жовтня – танцювальні сети.

Лекції відбуватимуться (безкоштовно!) у арт-просторі Kontrapunkt на Іллінській, 16

19:00
Георгій Потопальський (Ujif Notfound, Kotrapunkt).
«Генеративне мистецтво».
Про алгоритмічну музику, генеративний арт, аудіовізуальні інсталяції та лайви. Про розвиток цифрового на аналогового мистецтва, красу коду та перетворення цифро-аналогових сигналів. Про вихід за межі аудіовізуалізацій у світ кінетики та механіки. Про нові підходи і технології. Про історію, розвиток. Про безумства та комерцію.

20:00
Alla Zagaykevych (Спілка композиторів Україны, НМАУ, фестиваль ЕМ-Візія).
«Історія електро-акустичної музики, електроакустика 1950–1970-х».
Лекція про технологїї синтезу звука, жанри, персоналії, потужні світові центри електроакустичної музики, що з’явилися у 1950–1970-х роках у Європі та Америці.

21:00
Nikita Objectv (Modular.UA).
«Modular Synthesis: Осцилятори».
Осцилятори – центральний елемент модульного синтезатора. Лектор розповість про різноманітні осцилятори, про види модуляцій, продемонструє це на прикладі деяких Eurorack модулів.

22:00
Frank Bogdanowitz (Dr Nojoke, UNOIKI records).
«Звук Світу, чи як примусити польові записи танцювати».
Dr.Nojoke намагатиметься спростувати певні стійкі шаблони у сприйнятті клубної музики і клубної культури, запропонує нове її визначення, адже для більшості вона асоціюється виключно з танцювальною електронною музикою та нічним життям. А поза тим, її «робочим матеріалом», згідно ідей та практики Dr.Nojoke, можуть бути фрагменти записів, зроблених у різних локаціях, а також звуки реального світу. Лектор поділиться думками про мотивацію та натхнення, про проблеми сприйняття аудиторією, розповість про способи запису нового матеріалу.

Музична частина фестивалю триватиме 23 і 24 жовтня в арт-просторі Closer на вул. Нижньоюрківській, 31. Окрім українських учасників виступатимуть також гості з Великобританії, Нідерландів, Швеції, Німеччини.

23 жовтня
SOTE (IR)
MARK FELL AKA SENSATE FOCUS (UK)
ANDREY KIRITCHENKO (UA)
MOTOBLOK (UA)
DJ PRUTKIN (UA)
NIKOLAIENKO (UA)
OSTUDINOV (UA)

24 жовтня
LEGOWELT (NL)
SHXCXCHCXSH (SE)
POWELL (UK)
DR NOJOKE (DE)
TSAR POLOZ (PL)
STRUKTURATOR (UA)
KOMITET (UA)
DJ BAMBU
DJ SLAVA LEPSHEEV
VOIN ORUWU (UA)
TOLKACHEV (UA)