main_poster-1

Цими вихідними Україну вкотре накриє хвиля фестивального руху: з 28 до 31 липня у трьох культурних центрах країни – Львові, Києві та Харкові – триватимуть потужні форуми рок-музики.

Вже сьогодні на території старовинного замку Свірж, що на Львівщині, стартує «фестиваль щасливих людей» WOODSTOCK UKRAINE. Організатори заходу позиціонують його як місце зустрічі людей, які не хочуть війни. Така мета форуму історично виправдана, адже як відомо, перший Woodstock, що відбувся 1969 року, став актом протесту проти війни у В’єтнамі та істеблішменту країни. Тож паралелі із сучасними подіями в Україні – очевидні.
Протягом трьох днів, з 28 і до 30 липня, на великій та малій сценах у Свіржському замку звучатиму музика різних стилів, наживо виступатимуть початкуючі і вже відомі виконавці. Серед останніх: столичні «ЕЁ», «Detach», «Скрябін», луцький «ФІОЛЕТ», дніпровський гурт «Кімната Гретхен», полтавський «O.TORVALD».
Родзинка фестивалю – безкоштовних віх для усіх відвідувачів!

Майже одночасно із WOODSTOCK UKRAINE, протягом 29–31 липня у Києві, у парку Дружби народів пройде Carpathian Alliance Metal Festival.
На слухачів очікує звучання metal у найрізноманітніших стильових варіантах – gothic, doom, black, folk, indastrial black –  від гуртів переважно із далекого зарубіжжя. Протягом трьох фестивальних днів з 18:00 і до 01:00 години заплановані виступи Blind Guardian (GER), Ensiferum (FIN), Sólstafir (ISL), Primordial (IRL), Rotting Christ (GRС), Negură Bunget (ROU), Finsterforst (GER), Unlight (GER), Cemetery of Scream (POL), Steignyr (ESP), Voltumna (ITA), MartYriuM (MLT), Infected (UKR), Scarleth (UKR), Mortuorial Eclipse (ARG), Incarnal (POL), Rajfajh (RUS), Exegutor (BEL).back_ua-1
Окрім музичної частини відвідувачі матимуть можливість побачити історичну реконструкцію: щодня з 12:00 і до 17:00 у рамках дійства відбуватимуть лицарські турніри.
Вхід на фестиваль платний, квитки – по 350 грн.

Ще один фестиваль – «Імпульс» – пройде з 29 до 31 липня у Харкові. Як запевняють організатори цьогоріч форум відкриє нову сторінку своєї історії. Віднині клубний формат заходу змінюється на open-air, також розширюється коло учасників: поряд із харківськими виконавцями виступатимуть музиканти з інших міст країни. У фестивалі візьмуть участь «Бумбокс», «5’Nizza»і Сергій Бабкін, «Вагоновожатые»,» Оркестр Че», «Pianoбой», «BRUTTO», «Жадан і Собаки», «Гражданин Топинамбур», «ЕЁ», «Fontaliza», «Epolets» та інші.

Як бачите, вік-енд доволі насичений. Приходьте, не пошкодуєте!

За інформацією прес-релізів