cover

Львівський органний зал разом із Галицьким музичним товариством та Collegium Managment запрошують на унікальний онлайн проєкт – «Фокус на Людкевича»

Чотири дні цілковитого занурення у творчість одного з найвідоміших українських композиторів: світові прем’єри фортепіанних концертів, фільми, а також теплі розмови про музику за келихом вина. Станьте частиною великого дійства з 1 до 4 квітня на сторінках Львівського органного залу у Facebook та YouTube-каналі Collegium Managment.

Постать Станіслава Людкевича вражає неординарністю: композитор, диригент, музикознавець, фольклорист, педагог, автор геніальних симфонічних полотен і неперевершених камерних творів, який прожив рівно 100 років! Про це та багато іншого буде нагода почути 1 квітня о 19:00, провівши «Вечір за келихом вина і розмовами про музику у Zoom», а одразу після цього, о 20:00, відбудеться перегляд фільму «У пошуках Людкевича» про роботу над віднайденими партитурами ранніх фортепіанних концертів композитора.

Творчість Станіслава Людкевича – видатне явище не тільки української, а й європейської музики загалом. І яскравим прикладом цього є концерт для фортепіано з оркестром ре мінор, світова прем’єра якого відбулася в грудні минулого року у стінах Львівського органного залу.

2 квітня о 19:00 цікава розмова Тараса Демка, Івана Остаповича, Марти Кузій та Андрія Макаревича про композитора та його віднайдені фортепіанні концерти, а о 20:00 – запис прем’єрного виконання від Марти Кузій та Ukrainian Festival Orchestra.

Одразу три події відбудуться 3 квітня: о 19:00 – «Солоспіви Людкевича» у виконанні Софії Соловій (сопрано) та Юлії Маківничук (фортепіано); о 20:00 – ексклюзивні записи спогадів відомих людей про постать митця; о 21:00 – Концерт для скрипки з оркестром ля мажор, неперевершений зразок пізньої романтики у виконанні Адріана Боднара та Ukrainian Festival Orchestra на чолі з Іваном Остаповичем.

4 квітня о 19:00, в останній день онлайн марафону, піаніст Андрій Макаревич виконає ще один віднайдений Концерт для фортепіано з оркестром, написаний у полоні в Перовську (Казахстан) під час Першої світової війни. А завершиться проєкт традиційними подяками від організаторів о 20:00.

Сфокусуйте увагу на українській музиці!

За інформацією пресрелізу