обкладинка події

Львівська національна опера знову відчиняє двері для відвідувачів! Після кількамісячної «паузи», спричиненої пандемією Covid-19, вже цього тижня у театрі відбудуться перші концерти та індивідуальні екскурсії

З 11 серпня відвідувачі мали нагоду оглянути розкішний інтер’єр і пишне оздоблення Дзеркальної та глядачевої зали у театрі. А перші десять гостей отримали подарунки!

Уже на вихідних, 15 і 16 серпня, відбудуться гала-концерти з нагоди відкриття 121-го театрального сезону. Початок о 18 годині. Це буде феєричне дійство у камерній, навіть інтимній атмосфері. Для артистів театру та всього 100 слухачів концерти стануть сплеском тих почуттів, які всі прагнули відчути знову, довгі місяці поспіль не маючи можливості творити й сприймати живі емоції від спілкування з мистецтвом.

Солісти Львівської національної опери, і серед них – абсолютно нові обличчя й голоси, у супроводі фортепіано виконають найвідоміші оперні арії та дуети від бароко до романтизму – з опер Георга Фрідріха Генделя, Вольфганга Амадея Моцарта, Джоаккіно Россіні, Джузеппе Верді, Каміля Сен-Санса, Джакомо Пуччині та інших видатних композиторів.

Ексклюзивно для гала-концертів до відкриття 121-го сезону в оформленні сцени будуть використані декорації до вистав, створені видатним українським художником Євгеном Лисиком, який працював у Львівській опері впродовж 1960–1990 років. Його сценографічну спадщину віднесено до Золотого фонду театру.

За інформацією прес-релізу