The Herbalizer у Мистецькому Арсеналі

138

The Herbaliser – легендарні представники культового лейблу Ninja Tune – вперше дадуть концерт в Україні. Гурт постане перед українською публікою усім своїм джазовим складом. Їх виступ відбудеться на території Мистецького Арсеналу – на першокласному концертному майданчику під відкритим небом «Arsenal Open-Air» 23 серпня

Про цей гурт пишуть, що він грає музику у стилях джаз, фанк та хіп-хоп, побіжно згадуючи іще декілька інгредієнтів їх звукової кухні. Але найдивовижнішим є те, як ці складові комбінюються у кожному окремому випадку. Кожна композиція The Herbalizer чудова, не схожа на іншу. Цікаво зауважувати, як англійські хлопці, обізнані із солідними традиціями світової рок- та поп-музики, щоразу по-новому приручають бунтівний фанк та босяцький хіп-хоп, не витравлюючи корінних якостей цієї музики. А подеколи – наче хамелеон – змінюють забарвлення, пропонуючи елегантний джаз.

Цього року The Herbaliser відзначають своє 20-річчя – період, за який вони випустили 9 повноцінних альбомів та 2 компіляції. За 20 років The Herbaliser пройшли шлях від андеграундного хіп-хоп-проекту до повноцінного джаз-бенду, який на сцені звучить ідентично студійним записам.

Добрий десяток років The Herbaliser були обличчям Ninja Tune, видаючи під цим лейблом свої найпопулярніші альбоми. Пізніше їх релізи відбулися ще й на всесвітньовідомому K7 Records – рідній домівці знаменитої серії DJ-Kicks.

На відміну від своїх колег по цеху, The Herbaliser гастролюють і записуються практично наживо повним джаз-фанковим колективом.

Детальніше про київський концерт – на http://artarsenal.in.ua/uk/pershij-kontsert-the-herbaliser-v-ukrayini.html