«Гора» від The Hardkiss: останній шанс для людства

358

Кліматологи стверджують, що точка неповернення ближче, ніж ми гадаємо. Гурт The Hardkiss презентує сингл «Гора» – пісню-легенду про останній шанс людства на виживання

«Ця історія про планету та природу, про те, який невитравний і жахливий слід ми залишаємо після себе, – розповідає Юлія Саніна. – Перший куплет я написала, коли восени Київ накрив аномальний смог. Я подумала, який світ ми залишимо дітям, чого ми їх навчимо? У вирі останніх подій, фраза з пісні „народились сильними, а стали вразливими“ знайшла новий сенс. Зараз ми отримали шанс, побувши в ізоляції, зрозуміти себе. Тепер ми маємо час поміркувати й нарешті усвідомити – ми не боги. Природа сама дала нам „паузу“ для цього. Натомість їй дуже просто позбутися нас, людства».

«Ми знайшли найреалістичніші локації, що підкреслюють історію-антиутопію, де не вщухає безконтрольний вогонь, – розповідає режисер кліпу Мітті Місюра. – Згорілий ліс, який ми легко знайшли під Києвом – це наслідок, а хлопчик потім – надія. Чарівний сад у кожному з нас. Але шлях до нього складний, як сходження на найкрутішу гору».

За інформацією прес-релізу

Дивіться кліп «Гора» > youtu.be/ivroIGMAVig

Фото: Андрій МАКСИМОВ та Ян СТАЛЕВСЬКИЙ