jazz_dnepr_2021

Фестиваль «Джаз на Дніпрі» завжди був візитною карткою міста Дніпра. З 1968 року він збирав найкращих виконавців СРСР і дав старт кар’єрі багатьох джазових музикантів нашої країни

У 2016 році фестиваль отримав друге народження, повністю змінивши формат і вийшовши на міжнародний рівень. Щороку в середині літа на сцену «Джазу на Дніпрі» виходять зірки світового масштабу і музиканти-початківці з різних країн. Прекрасне свято музики дарує людям відчуття справжнього щастя, емоції і натхнення жити повним життям.

За багаторічну історію фестивалю на його сцену виходили: Dee Dee Bridgewater, Jacky Terrasson, Richard Bona, The Hot Sardines, The Messenger Legacy, Cyrus Chestnut, Eli Degibri, Bennie Green, Dado Moroni, Deborah Brown, Patti Austin, Joey DeFrancesco, Rendy Brecker і багато інших.

Фестиваль не взяв паузу і в складному 2020-му – в розпал пандемії. «Джаз на Дніпрі» пройшов онлайн. Кілька тисяч глядачів каналу ютюб змогли побачити цікаві сюжети про джаз та інтерв’ю із зірками. В студії виступали українські музиканти, а також в ефірі показували музичні номери з архіву фестивалю.

2021-й. «Джаз на Дніпрі» повертається оффлайн! 16, 17 і 18 липня на новій локації – у парку імені Тараса Шевченка, де можна буде дотримуватися карантинних обмежень, знову вийдуть на сцену музиканти з усього світу: Польщі, Франції, США, Ізраїлю, Австралії, Італії, Іспанії, Австрії і, звичайно ж, України.

На глядачів чекають кілька сцен, фотовиставка, майданчик із дитячою музичною анімацією і багато іншого. На основній сцені фестивалю виступлять Джекі Террассон, Авішай Коен (труба), Конча Буйка, Маріо Стефано Пьетродаркі…

Тож, до зустрічі на «Джаз на Дніпрі» 16, 17 і 18 липня!

За інформацією прес-релізу