zastavka

31 березня у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України в рамках XVIII Всеукраїнського фестивалю «Зимові джазові зустрічі» імені Євгена Дергунова» проходитиме Парад Біг-бендів

Саме у такій формі, починаючи з 2016 року, проводиться фестиваль «Зимові джазові зустрічі» за ініціативою арт-директора заходу Галини Макаренко-Дергунової, яка також є відповідальним секретарем Асоціації естрадних і джазових оркестрів України Національної всеукраїнської музичної спілки.

Перший і другий Паради біг-бендів розпочали ходу зі Школи джазового та естрадного мистецтв. Підтримуючи діяльність НВМС і нещодавно створеної Асоціації естрадних і джазових оркестрів України, адміністрація Національної філармонії запропонувала проводити Паради біг-бендів України у Колонному залі імені Миколи Лисенка на постійній основі, популяризуючи творчі здобутки діячів джазу з різних регіонів України.

У 2018 році з великим успіхом пройшов III Парад біг-бендів, на якому були представлені оркестри з Черкас, Полтави, Києва, Дніпра і який виправдав назву й форму проведення фестивалю.

IV Парад біг-бендів України відбудеться 31 березня. Його відкриє відома шоу-група «Музичні клейноди» Оркестру почесної варти окремого полку Президента України імені Богдана Хмельницького (художній керівник – Михайло Рябоконь), Drum Lider – Максим Хастян (м. Київ), а також візьмуть участь колективи: Citi Big Band муніципального естрадно-духового оркестру Запоріжжя (головний диригент – Валерій Авдієвський), DNIPRO-BAND» Дніпропетровської філармонії (керівник і диригент – Юрій Іщенко, «ВінБенд» Вінницького муніципального естрадного оркестру (художній керівник і диригент – заслужений артист України Валерій Новосад).

Щиро запрошуємо та чекаємо на святі джазової музики всіх шанувальників цього виду музичного мистецтва.

Галина МАКАРЕНКО-ДЕРГУНОВА