dykyi-kontsert-uchasnyky

Поетико-музичний перформанс:
Настасья Мілевська – поезія
Лєна Ребрик – вокал/клавіші
Анна Глухенька – віолончель/скрипка
Сергій Потієнко – бандура
Юрій Кулініч – гітара

Надзвичайно глибока поезія від Настасьї Мілевської і прониклива музика Лєни Ребрик у супроводі віолончелі, скрипки, гітари та бандури.

Неординарне поєднання музичних інструментів, авторська музика й вірші змусять вас відчути і повірити в те, що ідеалізм – не забута філософська концепція, а спосіб бачення й мислення.

Настасья Мілевська

Настасья Мілевська – поетка з Харкова, чия творчість змушує серце битися частіше, бо неординарна, потойбічна, дивна та глибока. Рядки й слова її віршів навіть найбільшого циніка змусять повірити в існування чогось більшого. Більшого за людину, Бога. Тема смерті, що пронизує усю творчість Настасьї не пропагує відчай, вона вчить цінувати кожну хвилину життя і бачити цей світ в усіх його гранях.

Анна Глухенька

Настасья Мілевська підкорила публіку щирістю та унікальністю не лише в багатьох містах України, а й за кордоном. У Грузії вона презентувала свою першу збірку «PSI».

Лєна Ребрик

Лєна Ребрик – імпровізаторка з Києва, яка створює музику інтуїтивно, душею. На концерті прозвучать її пісні трьома мовами, а також саундтреки з вистави Дикого театру «Том на ферміС, де Лєна була композитором. Уперше презентуватиметься творчий тандем із Анною Глухенькою – віолончелісткою, скрипалькою, акторкою театрів «Золоті ворота» й «Дах».

На гітарі акомпануватиме музикант і актор Юрій Кулініч. Глядачі отримають змогу почути надзвичайне виконання на бандурі від Сергія Потієнка з гурту «Шпилясті кобзарі», яких знають не лише в Україні, а й за її межами.

Концепція ідеалізму стверджує, що в основі явищ нашого життя лежить саме ідея, а не матерія. Ми доведемо, що це правда. Мистецтво слова, музики та космічного бачення світу – все це очікує вас 12 травня о 19:00 на сцені Малої опери.

Проект реалізується за підтримки Дикого театру.

За матеріалами прес-релізу