gabriel-denaro1

Світовою прем’єрою відзначиться виступ у Києві та Харкові послідовника легендарного Енніо Морріконе – Габрієля Денаро

24, 25 і 26 квітня італійський піаніст і композитор, творець музичного стилю «Музика душі», у супроводі Eclectic Sound Orchestra вперше виконає свій Фортепіанний концерт. Також в авторській концертній програмі «“il Pianista” – легенда Сицилії!» музикант представить опуси, що принесли йому світову популярність: «L’attesa», «Magia», «L`estasi» та інші, а також твори, присвячені Україні.

Імпреза відбудеться на незвичайному майданчику, а саме в Київському планетарії під супровід повнокупольних проекцій-360. Початок о 19.30. Диригент – Сергій Лихоманенко (Київ). Для Габрієля Денаро це буде перший виступ у такому екзотичному місці.

Над Концертом для фортепіано з оркестром композитор працював два роки. Киянам і гостям міста музика Денаро знайома тим, що понад 3 роки звучить на постійній основі у Київському метрополітені. На думку психологів, вона нівелює стрес і заспокоює пасажирів.

В Україні Габрієль Денаро охоче й регулярно виступає, починаючи з 2013 року. Але якщо раніше географія його концертів обмежувалася Києвом, то тепер музикант радий можливості познайомити зі своєю творчістю і харків’ян. «Україна та Італія близькі за музичною природою, а українці й італійці дуже романтичні та музикальні», – наголошує митець.

За матеріалами прес-релізу